Polska Akademia Sportu, czołowa placówka edukacyjna kształcąca kadry kultury fizycznej poszukuje:

PRACOWNIKA do BIURA KURSÓW

Główne zadania i obowiązki:
- udzielanie telefonicznej, mailowej i osobistej informacji dotyczącej oferty szkoleń potencjalnym kursantom
- udzielanie telefonicznej, mailowej i osobistej informacji obecnym i byłym kursantom
- weryfikacja i porządkowanie dokumentów kursantów i absolwentów
- przygotowywanie ofert i umów dla urzędów pracy, współpraca dot. szkoleń osób bezrobotnych
- przygotowywanie ofert i umów dla partnerów, współpraca dot. szkoleń z funduszy UE
- ewidencjonowanie dokumentów szkoleń w komputerowej bazie danych
- przygotowywanie list, zestawień, zaświadczeń
- udział w organizacji szkoleń, otwarciach kursów, egzaminach etc.
- wydawanie zaświadczeń, certyfikatów i uprawnień absolwentom
- nadzorowanie przebiegu szkoleń
- przygotowanie i nadawanie listów poleconych na poczcie, przesyłek kurierskich
- okresowe przejmowanie pracy innych osób biura

Opis stanowiska pracy:
- biuro mieści się w Warszawie, na Bemowie, ul. Andriollego 1, na miejscu jest stołówka szkolna z obiadami
- praca typowo biurowa, w stylu dziekanatu szkoły wyższej
- tygodniowy zakres pracy: 40 h
- czas pracy w biurze w dni powszednie pomiędzy 9.00 a 16.00, do tego popołudniowe lub weekendowe dyżury z tel. służbowym poza biurem (np. we własnym domu),
- okresowe (ok. 10 razy w roku) krótkie dyżury i egzaminy w soboty,

Oferujemy:
- pracę na długi okres (nie szukamy stażystów lub osób "na krótko")
- wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy i zakresem obowiązków
- pracę w dynamicznym zespole, w miłej koleżeńskiej atmosferze
- możliwość bezpłatnego udziału w prowadzonych przez nas kursach i szkoleniach

Wymagania:
- ukończone studia wyższe na kierunku gwarantującym bardzo dobrą znajomość zagadnień kultury fizycznej (preferowane studia stacjonarne kierunek: wf., sport, fizjoterapia lub tir.)
- ukończony kurs i posiadanie uprawnień instruktorskich sportu lub rekreacji ruchowej
(preferowani absolwenci kursów PAS)
- wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
- solidność, staranność, kultura osobista
- bardzo dobra obsługa komputera (web, mail, pakiet MS Office)
- umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność pracy nad wieloma zadaniami naraz
- umiejętność skutecznego zapamiętywania i przetwarzania informacji

Dodatkowym atutem (ale nie jest to konieczność) będzie na pewno:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- biegła znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego
- czynne prawo jazdy kat B, własny samochód
- znajomość i umiejętność tworzenia grafiki komputerowej, budowy stron www, pozycjonowania stron
- umiejętność redagowania artykułów do gazet oraz na portale internetowe
- rekomendacja osób lub firm współpracujących z PAS

Osoby poważne zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV (ewentualnie także LM) na adres e-mail: pracabiurowa@pas.edu.pl z odpowiednią klauzulą np.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.